Evde Serum Takma

Evde Serum Takma

Evde Serum Takma en önemli evde sağlık hizmetlerinden biridir. Evde verilen sağlık hizmetlerindeki tek amaç, ihtiyacı olan kişilerin tetkik, tahlil, muayene, tedavi, rehabilitasyon ve tıbbi bakımın kişilerin kendi evinde ve aile ortamında yapılması, bu kişilere ve elbette aile bireylerine  sosyal destek hizmetlerinin bir bütün olarak eksiksiz verilmesidir.  Evde serum takma hizmeti hastane ortamına gelemeyen hastalar için uygulanmaktadır. Bazı hastalar çeşitli hastalıkları nedeni ile hastaneye gelip ihtiyaçları olan tedaviyi göremezler. Sağlık açısından ise bu ilaç ve tedavileri alması son derece önemlidir.  Bazı hastalar ani rahatsızlıklarla bir anda karşılaşabilir. Kendi evlerinde her türlü bakımı yapıldıktan sonra hijyenik bir şekilde serumları takılır. Evde serum takma hemşirelik hizmeti vermek çalışmalarımızın arasında yerini almaktadır.

Kaliteli ve oldukça güvenilir hizmet sunmak çalışmalarımızın her daim en başında yerini almaktadır. Bu yüzden profesyonel çalışmalarımızla oldukça kaliteli hizmet vermeye büyük bir hızla devam etmekteyiz. Amacımız hasta ve hasta yakınlarının %100 memnuniyetini sağlamak sunmuş olduğumuz kusursuz bir hizmeti saygı çerçevesi içerisinde yürütmek ve uygulamış olduğumuz tedavilerin mutlu sonla bitmesini sağlamaktır. Tüm bu ilkeleri göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Evlerde uygulanan sağlık hizmetlerinde hiçbir şekilde tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra hasta haklarına ve en önemlisi hasta mahremiyetine saygı duyarak hizmetimizi sunmaktayız. Alanımızda ve çalışmalarımızda yer alan tıbbi cihazlarımız en son bilgi ve en son teknoloji desteği ile tam donanıma sahiptir.

 

Evde Serum Takma

Çalışanlarımızın her biri alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Oldukça nitelikli bir alana sahip olan uzman personellerimiz, hasta ve yakınlarının memnuniyetini en üst seviyelerde tutmanın ayrıcalığını her daim yaşamaktadırlar. Peki, bunu nasıl başarıyoruz? Çalışmalarımıza katmış olduğumuz bir takım değerler sayesinde müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlıyoruz. Bu değerlerimize şu şekilde örnekler verebiliriz.

Serum Takma Fiyatları

Çalışmalarımızda her geçen gün artan hizmet kalitesiyle, tecrübeli ve tam donanımlı personellerimizle hastaların tüm beklentilerini eksiksiz bir şekilde sağlamaktayız. İşlerinde oldukça büyük deneyimlere sahip olan çalışanlarımızla hasta ve yakınlarının memnuniyetini %100 artırmak tek ayrıcalığımız olarak yerini almaktadır.

Çalışan Tüm Personellerin Memnuniyetini Artırmak

Konu hastalar olunca tüm çalışan personellerimizin elbette ortak noktası aynıdır. Her bir çalışan personellerimizin yalnızca tek bir amacı vardır. Hasta olan kişilerin bakımının tam yapılmasıdır. Bu konuda bütün çalışanlarımız hem fikirdir. Bu yüzden hizmet sunumumuzda ortak bir dil ve güven ortamı oluşturmak bizler için kaçınılmazdır.

 

Evde Serum

 

Alanında Yenilenme ve Sürekli Gelişim

Konu sağlık olunca her geçen gün yeni tedavi ve ilaç yöntemleriyle sık sık karşılaşmaktayız. Üstelik tüm bunların yanı sıra tıbbi cihazlarda her geçen gün kendini sürekli yenileyerek karşımıza çıkmaktadır. Tıbbi teknolojik ürünleri sürekli takip ederek çalışma alanlarımızda her zaman en güncel tıbbi cihazı kullanmaktayız. Yeni çıkan tedavi yöntem ve ilaçlar hakkında yeterince eğitimimizi alarak uzman kadro personellerimizle en yeni hizmetleri kusursuz bir şekilde sağlıyoruz. Eğitimlerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Müşterilerimize karşı çağdaş, etkin tanı, yenilikçi tedavi yöntemleriyle insan sağlığına fazlasıyla değer veren tecrübeli ve güler yüzlü personellerimizle kaliteli hizmet sunmak tek gerçeğimizdir.

Etik İlkelere Fazlasıyla Önem Vermek

Çalışmalarımızda saygı çerçevesini daima koruma özen gösteriyoruz. Bu yüzden insanlara saygı bilinciyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.  Bunun yanı sıra uzman personellerimiz ahlaki kurallara uygun hareket ederek tüm işlemlerini kusursuz bir şekilde sürdürmeyi hedeflemektedirler.

Kişisel Haklara Önem Vermek

Yapılan tüm sağlık hizmetlerinin hastalar üzerinde ki haklarına son derece önem vermekteyiz. Hastalar uygulamış olduğumuz sağlık hizmetinden tüm ihtiyaçları doğrultusunda herhangi bir fark ödemeden eşit olarak tüm haklardan yararlanmasına büyük önem vermekteyiz.

Kusursuz Etkinlik Hizmeti

Sunmuş olduğumuz sağlık hizmetlerini zamanında ve doğru bir şekilde hastalarımıza ulaştırmak çalışmalarımızın en başında yer almaktadır. Acil hasta tedavilerinde ki hızımızı en az seviyeye düşürerek tahmin ettiğinizden daha kısa sürede hastamızın yanına gelmekteyiz. Oldukça hızlı bir şekilde yapılan her bir müdahale yeni bir can kurtarmak için büyük bir fırsattır. Bu yüzden hızlı etkinlik bizler için kaçınılmazdır.

Verimlilik Hizmeti

Hastalarımıza her konuda ihtiyaçlarını tam sağlayacak şekilde yeterince verimlilik sağlamak her zaman önceliklerimiz arasında yerini almaktadır.

Sunmuş Olduğumuz Hizmette Süreklilik ve Erişebilirlik

Sunmuş olduğumuz hizmetin devamlılığını ve kolay erişebilirliğini daima korumaya özen göstermekteyiz.

 

Kan değerlerinden kaynaklı çoğu rahatsızlığın tedavisinde kullanılan serum tedavisinin evde uygulanması aşamasında biz devreye giriyoruz. Hastanızın evde bulunma zorunluluğu bulunuyorsa veya evden çıkmakta zorlanıyorsa serum tedavilerini gerçekleştirmek için biz varız. Evde serum takma hizmetlerimizle sizin ve hastalarınızın bakım ve tedavi işlemlerini önemli ölçüde kolaylaştırıyor, hızlı bir şekilde sağlığınıza kavuşmanıza zemin hazırlıyoruz.

Hastane ortamının sterilliği ve profesyonelliğini evinize kadar taşıyarak hastanızın özenli ellerde, uygun bir biçimde serum ihtiyaçlarını karşılayarak rahatlık içinde bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı oluyoruz. Diğer evde sağlık hizmetlerimiz gibi evde serum takma hizmetimizde de can sağlığınızı göz önünden ayırmıyor, en güvenli ve kaliteli bakım ve tedavi hizmetlerini uyguluyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA