Evde Serum Takma

Evde Serum Takma hizmeti İstanbul da siz değerli müşterilerimizin hastaneye gitmeden evde rahat bir ortamda serum alma ihtiyaçlarını gidermeye yönelik bir hizmettir.  Evde serum takma hizmetinin temel amacı, hastaların ilaç tedavilerini eksiksiz bir şekilde ev ortamında almalarını sağlamaya yönelik bir hizmet olmaktadır. Evde serum takma hizmeti, hastaların hastane süreçlerinden uzak kalmalarını ve bu sayede hasta ve hasta yakınlarına da zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Evde Serum Takma Profesyonel Bir Hizmettir

Serum takma olayı basite alınmayacak ve uzmanlık gerektirecek bir hizmettir. Damarın doğru bulunması, hastaların kollarının delik deşik edilmemesi, karışımların doğru oranlarda ayarlanması ve kolayca çıkarılmaya  uygun bir damar yolu takılmasını gerektirir. Bu sebeple mutlak ve mutlaka bu konuda uzman kişiler tarafından işlem yapılmalıdır. Evde Serum takma hizmeti veren personelimiz konusunda uzman, uzun yıllara dayanan hastane ve serum takma kişilerden oluşmaktadır. Kendinize veya sevdiklerinize değer veriyorsanız onlara en iyi hizmet almaya çalıştığınızı düşünerek sizlere Hemşire Evde ekibi ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde serum takma hizmeti, hemşirelik ve dengi okullardan mezun olan ve alanında uzmanlaşmış evde bakım hemşireleri tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Evde bakım ve sağlık hizmeti çalışanı olan bu hemşireler  hekim tarafından reçete edilmiş serum takma işlemi için 7/24 saat esası ile evinize gelmektedir.

 

Evde Serum Takma

Evde Serum Takma Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Evde serum takma işlemi için hasta veya hasta yakınları merkezimizin  0535 011 43 71 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Whatsapp hattımızdan yazarak nöbetçi sağlık temsilcilerinden evde serum talebinde bulunabilmektedirler. Bakım Hemşirelerimiz bu talebinize yönelik olarak hastanın reçetesini, yaşın, bulunduğu ilçe ve adresi, randevu almak istediğiniz gün ve saati, serum ve uygulanacak ilaçların elinizde mevcut olup olmadığı gibi sorular sorarak size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyeceklerdir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA