Evde Serum Takma Ücreti

Evde Serum Takma Ücreti

Evde serum takma ücreti hizmetin sağlık kuruluşlarımızın profesyonel çalışmaları arasında yerini almaktadır. Ülkemizde serum takma işlemi, evde tedavi görmek isteyen hastalar için verilen hizmet çeşitlerimizden biridir. Evde serum takma hizmeti sağlık kuruluşumuz tarafından hastanın doğrudan şikâyetine göre hazırlanmaktadır. Çünkü her bir hastanın hastalık çeşidi ve serum ihtiyacı farklılık göstermektedir. Bu nedenle hazırlanmakta olan serum içeriği genellikle kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Peki, kuruluşumuz tarafından sunulan evde serum takma ücreti ne kadar?

Evde Serum takma Fiyatı? Evde Serum Takma Ücreti Ne Kadar?

Evde serum takma ücreti evde serum taktırmak isteyen kişilerin merak ettiği soruların en başında yerini almaktadır.  Evde serum takma ücreti bireylerin sandığı kadar pahalı bir işlem değildir. Hasta ve yakınlarının hastaneye gidiş ve geliş ücretlerinin neredeyse yalnızca %50’den daha az bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Evde sağlık hizmeti almak insanlar için lüks bir hizmet olarak yerini alsa da, aslında evde sağlık hizmeti almak yaşamsal faktörlerin devamlılığını sağlamak için en önemli etkendir. Evde serum takma fiyatı lokasyonlara göre farklılık göstermektedir. Serum takma işlemleri kabinde uygulandığı sürece her daim diğer yerlere oranla daha ekonomiktir.

Evde Serum Takma Hizmeti

Evde serum takma hizmeti kuruluşumuz tarafından özenle gerçekleştirilen ve çok sık uyguladığımız çalışmalarımızdandır. Sağlık kuruluşumuzla iletişime geçtiğiniz andan itibaren dakikalar içinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Evde serum takma işlemi acil işlemler sınıfına girmektedir. Bu yüzden dakikalar içinde hizmet sunmak her zaman önceliklerimiz arasında yerini almaktadır.

 

Evde serum takma işlemi çoğunlukla hastane ortamında herhangi bir sebepten ötürü bulunamayan hastalar için uygulanan hizmet çeşidinden biridir.  Ağız yoluyla beslenemeyen hastalara damar yoluyla serum verilmektedir.  Bunun yanı sıra enfeksiyon gibi ciddi acil durumlarda, ameliyat sonrası hastaların tedavi ve bakım sürecinde, kemoterapi kanser hastalarının tedavilerinde, hastane korkusu olan kişilere, salgın hastalıklar yüzünden karantinada olmak zorunda kalan kişilere, mutasyonlar ve farklı varyantların tedavisinde evde serum takma işlemine fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Evde serum takma hizmeti sağlık kuruluşumuzun profesyonel hemşireleri tarafından steril koşullara uygun, hijyenik ortamında özenle gerçekleştirilmektedir. Hasta bakım işlemlerinin hastanede yapılması gibi bir zorunluluk yoktur. Evde bakım hizmeti sayesinde hastanelere daha az ihtiyaç duyulmaktadır. Evde hemşirelik bakımı sağlık kuruluşumuz tarafından bakıma muhtaç hastanın kendisinin ya da aynı evde yaşayan bir kişi için verilen hizmetler bütünüdür. Hastanede herhangi bir sebepten ötürü yatan hastalara en sık uygulanan serum takma işlemi,  evde tedavisi devam eden ve serum takma hizmeti almak isteyen hastalarda da hekim reçetesi doğrultusunda serum takma işlemi uygulanmaktadır.

 

112 Acil Servis Eve Gelip İhtiyacı Olan Hastalara Serum Takıyor Mu?

112 acil servis hizmeti kaza, afet, yangın v.b gibi acil durumlarda olay yerine gelip hastanın hastaneye sevk sürecinde hastalara serum takmaktadır. Bunun dışında 112 acil servis hizmeti evlere gelip serum takma hizmetini vermemektedir. Evde serum takma hizmeti evde serum takan sağlık kabinleri aracılığıyla gerçekleştirilen hizmetlerden biridir. Bu yüzden evde serum taktırmak isteyen kişilerin bu tür sağlık kuruluşlarıyla iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Ev Ortamında serum takılabilir Mi?

Ev ortamında profesyonel hemşirelerimizin sağlamış olduğu hijyenik koşullarla ev ortamında hastaya serum takılması mümkündür. Ancak evde serum takma işlemini uzman hemşirenin uygulaması oldukça önemlidir. Çünkü damar yolu açma ve serum içine ilave edilen ilaçların dozu baz alındığında tüm bu işlemlerin bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir.

 

Serum Evde Nasıl Takılır?

Serum takma işlemi hastalar tarafından ya da hasta yakınları tarafından uygulanabilecek bir işlem değildir. Bu hizmeti yalnızca profesyonel kişiler verebilir. Bu yüzden serum takma işlemini evde yalnızca uzman hemşireler gerçekleştirebilir.

 

İshal İçin Evde Serum Hazırlama İşlemleri

İshal günümüzde en çok karşılaştığımız hastalık türlerinden biridir. Bu tür hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan kişilerin hastane ortamlarına gelip de serum tedavisi alma hizmeti onlar için oldukça zordur. Bu yüzden birçok hasta bu hizmeti evinde almayı istemektedir. Sağlık kurulumuz bu hususta oldukça özenli çalışmaktadır. Uzman hemşirelerimiz ishal ve çeşitli enfeksiyon hastalıkları için evde serum hazırlama işlemlerini uygulamaktadır. Bu sayede hastane ortamına gerek kalmaksızın hastaların evde tedavileri uzmanca yapılmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA